Banner
PGA Senior Masters Golf Tour 2016

PGA Senior Masters Golf Tour 2016

Doufám, že po roce dojde k resuscitaci naší činnosti?

Vítejte v sezóně 2016

Vítejte v sezóně 2016

Přeji vám, abyste se dobře bavili.

PGA Senior Masters Golf Tour 2014

1. termín:

21.04.2014

místo:

Beřovice

2. termín:

12.05.2014

místo:

Lázně Bohdaneč

3. termín:

16.06.2014

místo:

Mladá Boleslav

4. termín:

14.07.2014

místo:

Sokolov

5. termín:

18.08.2014

místo:

Karlštejn

6. termín:

08.09.2014

místo:

Františkovy Lázně

7. termín:

27.-28.09.2014

místo:

??? /MMČR/

Order of merit 2013

1. Seifert Jiří 46.500,- Kč
2. Bradley Steve 38.000,- Kč
3. Flindt Michael 28.500,- Kč
4. Juhaniak Jan 24.000,- Kč
5. Nechanický Oldřich,sen. 19.833,- Kč
6. Pithart Jaroslav 14.833,- Kč
7. Puisset Pierre 13.500,- Kč
8. Zavázal Jiří,sen. 12.000,- Kč
9. Syřiště Sláva 10.500,- Kč
10. Martinec Arnošt 9.666,- Kč / voucher /
11. Peterka Jaroslav 4.500,- Kč
12. Nič Pavel,sen. 4.500,- Kč
13. Čechovský Karel,sen. 3.833,- Kč
14. Pilip Pavel 3.000,- Kč / voucher /
15. Kunšta Antonín 3.000,- Kč / voucher /
16. Kuťák Jaroslav 2.500,- Kč
17. Němec Miroslav 2.500,- Kč
18. Štika Luboš 1.500,- Kč
19. Němec Petr 1.000,- Kč
20. Foldin František 1.000,- Kč / voucher /
21. Pszota Helmut 333,- Kč

 

Reakce na dopis PGAC
Napsal Jaroslav Peterka   
Čtvrtek, 15. května 2014

Reakce na poslední dopis předsednictva PGAC z 15.05.2014

Vzhledem k tomu, že není možné reagovat na stránkách pga.cz na trapný a zoufalý výron drzostí, bude moje reakce zveřejněna na stránkách www.spgac.cz a dále rozeslána na konkrétní adresy.

Přestože Výbor PGAC tvrdě pracoval na posledním dopise měsíc, stejně se nic nedozvíte, až na jedinou informaci, kterou je, že vše co jsem napsal je lež.
Svoji reakci prezentuji pro všechny ty, kteří sympatizují s výborem, ale i pro vás, kteří naopak vědí, nebo tuší, že není vše vpořádku.
Na vlastní žádost, jsem v dubnu 2014 opustil řady PGAC, kterou jsem spolu zakládal. Už mne nebaví sledovat ten zoufalý propad kvality a úrovně PGAC.
PGAC se postupem času stala jen promotérem nekvalitní soutěže a příležitostí pro pár parazitujících členů.
Dopis předsednictva, který není podepsán autorem, který se tváří jako názorově až dojemně shodným plodem společným, je hloupá a trapná obhajoba vlastní neschopnosti. Především pana Nitry a dalších opětovně zvolených členů původního výboru.
Lži, dehonestující otázky / což je úplná stupidita /, snaha pošpinit PGAC apod., jsou jen zástupné argumenty, které nic neříkají a neodpovídají na vyslovené otázky, kterých bylo položeno mnoho, ale ani na jednu z nich jsem za několik posledních měsíců nedostal odpověď. V současné době mne už ani nezajímají.
Jsem rád, že jsem sám ukončil členství ve spolku, kde ve vedení není ani jeden „chlap“, který by se podepsal pod tuto snůšku zoufalých výkřiků, které mají odvrátit pozornost od tragické reality.

Jaroslav Peterka

 
Ukončení členství v PGAC
Napsal Jaroslav Peterka   
Neděle, 27. dubna 2014

PGA OF CZECH REPUBLIC

VILLA GOLFISTA
Americká 782/1c
353 01 Mariánské Lázně

26.04.2014, Kyselka

Vážené předsednictvo,

bude to už téměř měsíc po čtvrté schůzi nového výboru. A jaký je výsledek, jaký je stav informovanosti členů PGAC. Jedním slovem zoufalý. Nic se nezměnilo. Uvedu jen pár věcí, které jsou toho důkazem.
1. Žádal jsem, aby byla dána k dispozici členům, jak tvrdí výbor slovy svého „výkonného prezidenta“, pana Jona, dávno podepsaná smlouva / dohoda / s firmou Czech one, spol.s.r.o.? Kde nic tu nic.
Když jsem upozorňoval na zvláštní chování pánů Krenka a Bartáka, byl jsem upozorněn, že moje dotazy mohou mít vliv na dobré jméno PGAC. Neuvěřitelná hloupost a troufalost! Dodnes nikdo z řádných členů PGAC neví co je obsahem této dohody / smlouvy /.
2. Žádal jsem o možnost seznámit se se smlouvou / dohodou /, kterou kdosi uzavřel s panem Jonem. Kdo ho platí, kolik ho platí, ze kterých peněz je odměňován, kde začínají a končí jeho práva a povinnosti, co je vlastně jeho pracovní náplní, proč byl angažován a proč právě on, apod? Žádná odpověď.
3. Které firmě, které společnosti byl zadán audit? Zdali to není firma, která celou věc posoudí tendenčně??? Nikdo z řádných členů neví.
4. Kde je návrh rozpočtu pro rok 2014? A proč nebyl dodnes předložen členské základně k diskusi, k případným změnám či doplnění?  
5. Proč nebyla zvolena kontrolní komise, která je ze zákona součástí orgánů spolku / stanovy spolku /? Atd.,atd.,atd.


O kvalitě vzdělávání není třeba hovořit, stagnuje už několik let. Vše je podřízeno množství a nikoli kvalitě. Výsledkem je, že až na pár členů, kteří se snaží sebevzdělávat, je kvalita našich teaching pro´s velmi nízká. Obecně je pak PGAC vnímána velmi skepticky.
Předpokládal jsem, že nový výbor vnese do tohoto zasmrádlého prostředí trochu čerstvého vzduchu. Ale mýlil jsem. Možná, že to nejde tak rychle? Ale já už nechci čekat. A protože tento stav pravděpodobně všem vyhovuje, je zbytečné se snažit o změnu.
Osobně už nechci být ani pasivní součástí tohoto zoufalého status quo a proto
žádám předsednictvo, aby vzalo na vědomí, k tomuto datu, mé ukončení členství v PGAC.

Jaroslav Peterka
Radošov 184,
36272 Kyselka
čl.č.: 021

 
Je třeba se ptát a vyžadovat odpovědi
Napsal Jaroslav Peterka   
Úterý, 15. dubna 2014

Vážení kolegové,

děkuji vám za podporu, velmi si toho vážím.
Ale pojďme se věnovat situaci ve vedení PGAC. Jak jistě sami tušíte, situace ve vedení PGAC je velmi komplikovaná. Staří ovládají mladé a staré ovládá náš zaměstnanec, pan Jon.  Víceméně výkonný prezident. Veškerá korespondence jde přes něho, jediný kontakt, pomineme-li paní Radku Važanskou, je na stránkách PGAC na něho. On selektuje a filtruje veškeré zprávy, podněty, informace,…a je na něm, jak zareaguje. A zveřejnit vaše vyjádření, váš podnět, vaši kritiku?
Na to není prostor ani chuť. A proto není možné vést žádnou objektivní veřejnou diskuzi.
Nikdo neví, kdo ho zaměstnal a kdy, jaké jsou jeho povinnosti, kde začíná a končí jeho pravomoc, jak je odměňován, kdo jej platí a z jakých peněz to jde. Domnívám se, že je na čase se o to začít zajímat.
Stejně tak jako o avizovaný audit a další sliby, které byly učiněny na Valné hromadě 2014.

Váš J.P.

 
Názor
Napsal Jaroslav Peterka   
Úterý, 15. dubna 2014

NEFUNGCNI PGAC

 

Vazeny vybore PGAC!


S politovanim musim priznat, ze jako byvali obcan CR a dlouholety reprezentant za tento stat, se nyni stydim byt clenem PGAC, jelikoz vase jednani k panu Jaroslavovi Peterkovi, prezidentu SPGAC je naprosto nepripustne .
Vase vyjadreni v dopise, ..vymluvy a naproste neprofesionalni jednani, ktere je dukazem o neschopnosti celeho vyboru PGAC.

Je az nehorazne a nemozne, jak se chovate a arogantne vystupujete na verejnosti. Mohu vas ale ubezpecit, ze moji kritiku a nesouhlas na vas nepravdivy dopis,.. zverejnim na strankach v Nemecku kde ziji.

Aby take zde videli a vedeli jak arogantni vedeni tato organizace ma. Uz jen proto, ze veskere me dotazy a kritiku na PGAC okamzite mazete a nemate odvahu ji zverejnit. To svedci o tom, ze mate neustale co tajit a proc lhat.


S pozdravem                                                                                                                               Pavel Suchacek , clen SPGAC

 
Názor
Napsal Jaroslav Peterka   
Středa, 09. dubna 2014

Vážení přátelé a kamarádi v PGAC a v SPGAC,

 

dovolte, abych se pozastavil nad posledními nedorozuměními mezi oběma organizacemi, jejichž členem jsem. Občas přijedu na turnaje jedné i druhé organizace, vždy se vracím domů spokojen. O moji hru už nejde, rád se s vámi potkávám a bavím.

Tím víc mě zaskočilo, jaký kolotoč se roztočil kolem diskomunikace mezi oběma institucemi.

Velmi si vážím Jardy Peterky. Stará se o nás dědky tak, že zařídí každý rok turnaje a sežene sponzory. Pokaždé také osloví PGAC o podporu. Nový výbor, který jsem volil prostřednictvím plné moci, se místo obyčejného včasného NE vyjádřil velmi nejasně MOŽNÁ a toto nerozhodnutí podepřel celou řadou podivných argumentů, na které Jarda, zcela věrný svému naturelu, zareagoval podrážděně, protože letošní sezónu už dědkům připravil a nyní ztratil po planých slibech, hlavně ze strany České1, čas pro hledání sponzorů.

Kdo neví, co jsou turnaje SPGAC: potkávají se tu staří golfisté z amatérských i profesionálních řad, není jich mnoho, ale tím raději se potkávají. Jejich ambice nejsou prioritně v dosahování úžasných výsledků jako by tomu mělo být v PGAC. Sloučení takových hráčů do jednoho turnaje, starších i mladých, je tudíž poněkud scestné.

Správné řešení neznám. Účetně je jistě správně sloučit obě organizace, pokud by SPGAC měla dostat nějakou finanční podporu pro své turnaje. Lidsky je zase jistě správné, ponechat pana Peterku v čele SPGAC, a také mu nechat na bedrech veškerou organizaci akcí pro seniory, tak jak to dělal doposud, protože to dělal zodpovědně, jak o tom svědčila naše plná spokojenost.

No a pokud dojde k drobným neshodám, je dobré si na ně spolu někde u kávy sednout, ne?

 

Váš

Mgr.Jaroslav Kuťák 

 
Seniorům začíná NOVÝ VĚK!
Napsal Jaroslav Peterka   
Středa, 09. dubna 2014

Vážení kolegové,

vše je upečeno... Výbor PGAC se rozhodl bez jakékoli konzultace k radikálnímu řezu. Budiž! Není třeba to dále komentovat, sám způsob provedení vypovídá o kvalitě a úrovni lidí, kteří tu PGAC vedou.
Vše, co jsem připravil a vyjednal do konce dubna tohoto roku, odvolám a zruším. Obracejte se už jen na pana Nechanického a výbor PGAC.
Přeji vám všem hodně štěstí a zdaru.

Váš
J.P.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
RocketTheme Joomla Templates